Ko saka sievietes

beautiful young woman with white dress“Man bija bail par grūtniecības iestāšanos, jo saplīsa prezervatīvs. Es aizgāju uz aptieku un nopirku nākamā rīta tableti. Es nezinu, kas būtu noticis, ja es nebūtu lietojusi avārijas kontracepciju. Viss varētu būt beidzies citādi; man nepatīk par to domāt.”


“Es zināju par avārijas kontracepciju, jo vecāki man par to pastāstīja, kad es biju pusaudze. Es nedomāju, ka man to kādreiz vajadzēs lietot, bet var gadīties visādi. Ir noderīgi zināt, ka ir šāda iespēja, katram gadījumam!” teenager


Woman working online

“Es vienreiz devos izklaidēties un iepazinos ar ļoti skaistu puisi. Mēs neizmantojām prezervatīvu. Nākamajā rītā mēs devāmies uz aptieku un nopirkām nākamā rīta tableti, katram gadījumam. Es uzskatu, ka tā ir to vērta. Ja jums ir negadījums, tā ir pareizā izvēle. Nepieciešamības gadījumā to ir viegli nopirkt un lietot.”


perfect day

“Es lietoju avārijas kontracepciju, jo saplīsa prezervatīvs. Es to iegādājos un lietoju drošības pēc.”

 


Businesswoman

 

“Es zinu, ka nākamā rīta tablete ir jālieto pēc iespējas ātrāk. Pieejamība aptiekā ir ļoti ērta. Es nevarētu brīvi apspriest savas dzimumattiecības ar ārstu, kurš pazīst mani un manu ģimeni.”


caucasian_woman3

“Man mājās ir avārijas kontracepcija, jo es lietoju tabletes un esmu vienreiz vai divreiz aizmirsusi tās iedzert. Tāpēc ir labi iepriekš sagatavot avārijas tableti.”